Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duygu dolu anları: "Benim kahramanım sizsiniz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Konya Gençlik Buluşması'nda bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile anısını anlatması üzerine duygu dolu anlar yaşandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Konya Gençlik Buluşması'nda duygu dolu anlar yaşandı. 

"BENİM KAHRAMANIM SİZSİNİZ"

Mikrofonu eline alan bir vatandaş, 15 yıl önce bir kaza geçirdiğini ve ağır yaralandığını anlattı. O dönemlerde Sayın Emine Erdoğan ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisiyle çok ilgilendiğini söyleyen vatandaş, Erdoğan'ın kendisini hastanede ziyaretine geldiğini anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini sürekli takip ettirdiğini ve tedavi masraflarını üstlendiğini anlattığı o anlarda duygu dolu anlar yaşandı. 

Vatandaşın "Herkesin bir kahramanı vardır, benim kahramanım da sizsiniz" sözleri üzerine Erdoğan'ın da duygulandığı görüldü. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duygu dolu anları: "Benim kahramanım sizsiniz" ile ilgili etiketler Konya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.