Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM konuşmasına büyük ilgi! Liderlere fark attı...

Dün Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu Salonu'nda konuşan liderler arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın videosu en çok izlenen video oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın videosu 3.8 bin izlenmeyle diğer liderlere fark attı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurul Salonu'nda BM'nin 77’nci Genel Kurulu görüşmelerinde katıldı. 

ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ MESAJLAR

BM Genel Kurulu'nda katılımcılara dün hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında önemli mesajlar verdi. 

Rusya-Ukrayna savaşına değinen Erdoğan, "Krizden onurlu çıkış imkanı verecek diplomatik bir çözüm bulunmalı" dedi.

Ege ve Doğu Akdeniz'deki gerilim üzerinden Yunanistan'a sert tepki gösteren Erdoğan, "Yunanistan tahrik siyasetini bırakmalı" dedi. Cumhurbaşkanı terörle mücadelede dayanışma istediği uluslararası topluma KKTC'yi resmen tanıma çağrısı da yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM konuşmasına büyük ilgi! Liderlere fark attı...

ERDOĞAN'IN KONUŞMASINA BÜYÜK İLGİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması dünya genelinde de ilgiyle takip edildi. 

Birleşmiş Milletler 'in (BM) YouTube hesabında dün konuşan liderler arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın videosu en çok izlenen videoların başını çekti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın videosu 3.8 bin izlenmeyle diğer liderlere açık fark attı. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM konuşmasına büyük ilgi! Liderlere fark attı... ile ilgili etiketler Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan BM Birleşmiş Milletler
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.