Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sinyaller geldi: Teknolojik aletlerde öğrencilere vergi indirimi olacak mı?

Konya Gençlik Buluşması'nda gençlerle buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir müjdenin sinyallerini verdi. "Öğrencilerin aldığı teknolojik aletlerde vergi muafiyeti olur mu" sorusuna Erdoğan'dan beklenen yanıt geldi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya'da 'Gençlik Buluşması'nda gençlerle bir araya geldi...

"ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ"

Burada gençlerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, bir müjdenin de sinyallerini verdi. "Öğrencilerin aldığı teknolojik aletlerde vergi muafiyeti olur mu" sorusuna Erdoğan'dan beklenen yanıt geldi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı ile gerekli incelemeler ve görüşmeler yapıldıktan sonra elimizden geleni yaparız, biz sizler için varız" ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sinyaller geldi: Teknolojik aletlerde öğrencilere vergi indirimi olacak mı? ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan vergi teknoloji
GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.