Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sezen Aksu'ya tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çok tartışılan şarkısı nedeniyle ünlü sanatçı Sezen Aksu'ya tepki gösterdi. Erdoğan, o şarkı sözleri için "Hz. Adem efendimize kimsenin dili uzanamaz; o dilleri yer geldiğinde koparmak bizim görevimizdir" dedi.

Cuma namazını Büyük Çamlıca Camisi'nde kılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, namazın ardından, "Binmişiz bir alâmate. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e..." sözleri nedeniyle eleştirilerin odağında olan Sezen Aksu ile ilgili isim vermeden konuştu.

"HZ. ADEM EFENDİMİZE KİMSENİN DİLİ UZANAMAZ"

Yeni Şafak'ın haberine göre; cemaate seslenen Erdoğan, "Hakaretlerin bini bir para. Bütün bunların karşısında dimdik duracak olanlar sizlersiniz. Hz. Adem efendimize kimsenin dili uzanamaz. O uzanan dilleri yer geldiğinde koparmak bizim görevimizdir. Havva validemize kimsenin dili uzanamaz. Onlara da had bildirmek bizim görevimizdir." dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sezen Aksu'ya tepki! ile ilgili etiketler Sezen Aksu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.