Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elon Musk'a Teknofest daveti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Elon Musk görüşmesi hakkında açıklama yapan Mustafa Varank, Erdoğan'ın Elon Musk'ı Teknofest'e davet ettiğini de duyurdu..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin New York şehrinde ikili görüşmeler de gerçekleştirdi. Erdoğan, Türkevi'nde kabul ettiği Elon Musk'a 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' kitabını hediye etti ve Tesla'nın yedinci fabrikasını Türkiye'de kurması için çağrı yaptı.

TEKNOFEST'E DAVET

Elon Musk ve Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmesinin ardından açıklama yapan Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Gerekli açıklamaları ve iyi haberleri Sn. Cumhurbaşkanımız verecek” ifadelerini kullanırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elon Musk'ı Teknofest'e davet ettiğini de duyurdu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elon Musk'a Teknofest daveti ile ilgili etiketler Elon Musk Recep Tayyip Erdoğan Mustafa Varank
GÜNÜN VİDEOSU

O patrondan skandal sözler: Burayı devletten sıfır aldım, yarın da herkesi kapının önüne koyarım!

Elazığ'da eylem yapan işçilerle bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Eti Krom A.Ş.'nin sahibi Ali Rıza Yıldırım, işçileri azarladı. 'Yarın herkesi kapının önüne koyarım' diyen işçiye Yıldırım, 'İş sizin işiniz' deyince, 'Cevap verme bana. Ben sana söz hakkı verince konuşacaksın. Ben burayı sıfır yaparım, yarında kapıya kilidi vururum. Burası devlette kilitliydi. Para da kazanmıyordu para da kaybetmiyordu. Ben burayı aldım, bu hale getirdim' dedi.