Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcı ile vahşice öldürülen Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti. Erdoğan, acılı aileye taziye dileklerini ilettti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcı ile katledilen Başak Cengiz'in Ankara'daki acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

DAHA ÖNCE DE TELEFONLA GÖRÜŞMÜŞTÜ

Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Valisi Vasip Şahin ve Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan ile İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in Ankara'da yaşayan ailesini ziyaret etmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti - Resim : 2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti - Resim : 3

Cengiz'in ailesine başsağlığı dileğinde bulunan Gül, daha sonra aileyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştürmüştü. Erdoğan, telefonla görüştüğü Başak Cengiz'in babası Avni Cengiz'e, "Başımız sağ olsun, Allah sabırlar versin. Rabbim kızını cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın inşallah." demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti - Resim : 4

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti ile ilgili etiketler Cumhurbaşkanı Erdoğan cinayet Kadın Cinayeti Başak Cengiz taziye samuray kılıcı
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.