Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 5. İslami Dayanışma Oyunları'na katılan milli sporculara tebrik mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları'na katılan sporculara tebrik mesajı yayınladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya'da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları'na katılan sporculara tebrik mesajı yayınladı.

Erdoğan mesajında "Konya’da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları’nda alın teri döken, toplam 341 madalya kazanarak tarihî bir netice elde eden tüm millî sporcularımızı tebrik ediyorum. İslam âleminin farklı köşelerinden ülkemizi teşrif eden misafirlerimize en kalbî şükranlarımı ifade ediyorum." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 5. İslami Dayanışma Oyunları'na katılan milli sporculara tebrik mesajı ile ilgili etiketler Erdoğan mesaj
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.