Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saraçhane'deki törene tüm vatandaşları davet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminin yıl dönümünde Saraçhane'de olacaklarını Söyledi. Erdoğan, Saraçhane'deki törene tüm vatandaşları davet etti.

15 Temmuz'da FETÖ'nün düzenlediği hain darbe girişiminin yıl dönümünde İstanbul saraçhane Meydanı'nda tören yapılacak. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın yapılacak törene tüm vatandaşları davet etti. Twitter hesabından paylaşım yapan Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

"Darbe girişiminden büyük bir destana tebdil ettiğimiz, vatanımıza uzanan habis elleri boşa çıkardığımız 15 Temmuz’un yıl dönümünde İstanbul Saraçhane Meydanı’nda olacağız.

Şanlı mücadelemizi ve aziz şehitlerimizi yâd edeceğimiz buluşmamıza tüm vatandaşlarımı davet ediyorum."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saraçhane'deki törene tüm vatandaşları davet etti ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan İstanbul 15 temmmuz saraçhane meydanı tören davet vatandaş
GÜNÜN VİDEOSU

Yaşar Alptekin, camide vaaz verdiği anları sosyal medya hesabında yayınladı

İslamiyet’e yöneldikten sonra bambaşka biri olarak yıllar sonra karşımıza çıkan eski manken, oyuncu ve dansçı Yaşar Alptekin, Eminönü'ndeki Marputçular Camii'nde cemaate vaaz verdi. Cemaate hayatındaki değişimden bahseden Alptekin anne ve babasının hayır duası sayesinde İslamiyet ile şereflendirildiğine dikkat çekti.