Erdoğan'dan büyüme ve ihracat açıklaması: Bu çok büyük bir başarıdır

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MÜSİAD heyetini kabulünde konuştu. Erdoğan, "Büyüme ve ihracat gibi alanlardaki rekorlara ilave olarak istihdamımız salgın öncesine göre 2,7 milyon artmıştır ve bu çok büyük bir başarıdır" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) heyetini kabul etti.

Toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye Ekonomi Modeli ile önceliğimiz, cari fazla yoluyla ülkemizi büyütmek, böylece ülkemizi dünyanın ana üretim merkezlerinden biri haline getirmektir" dedi.

Erdoğan, "Döviz kurunun üzerindeki köpüğü aldık. Ardından asgari ücrette yaptığımız düzenleme ile vatandaşımızın alım gücünü yükselttik" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, "Büyüme ve ihracat gibi alanlardaki rekorlara ilave olarak istihdamımız salgın öncesine göre 2,7 milyon artmıştır ve bu çok büyük bir başarıdır" şeklinde konuştu.

 

Erdoğan'dan büyüme ve ihracat açıklaması: Bu çok büyük bir başarıdır ile ilgili etiketler Cumhurbaşkanı Erdoğan MÜSİAD İhracat İstihdam büyüme
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.