Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TPAO Genel Müdürü arasında gülümseten diyalog

Zonguldak'taki Filyos Limanı'nın Açılışı ve Doğalgaz İşleme Tesisleri Temel Atma Töreni’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürü Melih Han Bilgin arasında esprili bir diyalog yaşandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 135 milyar metreküplük doğal gaz müjdesi verdiği Zonguldak'taki Filyos Limanı'nın Açılışı ve Doğalgaz İşleme Tesisleri Temel Atma Töreni’nde esprili bir olay yaşandı.

Doğalgaz İşleme Tesisleri'nin temelini canlı yayında atan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın (TPAO) Genel Müdürü Melih Han Bilgin'e, "Melih Han Bey senin beton biraz ağır çalışıyor galiba... Güzel" dedi.

TPAO Genel Müdürü Bilgin ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Ağır olsun, hayırlı olsun Sayın Cumhurbaşkanım" yanıtını verdi.

Bu diyalog hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, hem de törendekileri güldürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TPAO Genel Müdürü arasında gülümseten diyalog ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan melih han bilgin doğalgaz işleme tesisleri temel atma töreni

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.