Cumhurbaşkanı bedelli askerlik için ne dedi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan bedelli askerlik için ne dedi? Cumhurbaşkanı Erdoğan, bedelli askerlik ile ilgili flaş açıklamalar yaptı. Erdoğan, "Müsaadelerinizi alarak bu konuda hiçbir değerlendirme yapmayacağım. Sayın Gül değerlendirmelerini yaptılar" dedi. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan bedelli askerlik için ne dedi? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bedelli askerlik hükümetimizin gündeminde değil. Şehitlere saygısızlık olur. Seçim bitsin bunlar tekrar masaya yatırılır. Sayın Gül değerlendirmelerini yaptılar. Seçim meydanı herkese açıktır. Hamdolsun anketler Cumhur ittifakının açık ara önde olduğunu gösteriyor" dedi. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan bedelli askerlik için ne dedi? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı bedelli askerlik için ne dedi?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEDELLİ ASKERLİK İÇİN NE DEDİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özbekistan'a giderken açıklama yaptı.

Erdoğan'ın açıklamaları;

Müsaadelerinizi alarak bu konuda hiçbir değerlendirme yapmayacağım. Sayın Gül değerlendirmelerini yaptılar. Seçim meydanı herkese açıktır. Hamdolsun anketler Cumhur ittifakının açık ara önde olduğunu gösteriyor.

Bedelli askerlik hükümetimizin gündeminde değil. Şehitlere saygısızlık olur. Seçim bitsin bunlar tekrar masaya yatırılır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diğer açıklamaları...

"Siyaset özünde millete hizmet yarışıdır"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada "Siyaset özünde millete hizmet yarışıdır. Siyasetçinin var oluş gayesi de ülkeye millete ve elbette oyunu aldığı seçmene en güzel, en kaliteli şekilde hizmet etmektir. Siyaset ilkelerle prensiplerle belli değerlerle yapılan, yapılması gereken bir iştir. Ahlakı, ilkesi olmayan siyasetin ne ülkeye ne de millete faydası olur. Rüzgar gülü gibi esintiye göre yön değiştiren, eğilip, bükülen bir siyasi anlayış popülizmin bataklığında debelenmeye mahkumdur." dedi.

""Türk siyasi hayatı, gerçekten ibret verici hadiselerle doludur"

Erdoğan, "Türk siyasi hayatı, gerçekten ibret verici hadiselerle doludur. Siyasi tarihimizde, bir tarafta ülkesine hizmet için gecesini gündüzüne katan asil devlet adamları, diğer tarafta da üç kuruşluk menfaati için 40 takla atan şahsiyet fukaraları vardır. 90 yıllık siyasi geçmişimizde milletin emanetini canı pahasına koruyan kahramanlar olduğu gibi darbecilere selam duran, tankları görünce sıvışıp kaçan korkaklar da vardır. Türk siyasetinde ülkenin bekası için kurşun yağmuru altında kenetlenenler olduğu gibi ülke düşmanlarına yancılık yapmayı siyaset zanneden muhterislere de rastlanır." diye konuştu.

"CHP, Türk siyasetini kirletmeye, lekelemeye devam ediyor"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "CHP, hiçbir ilke ve ahlakla bağdaşmayan, kapalı kapılar arkasında yürüttüğü pazarlıklarla Türk siyasetini kirletmeye, lekelemeye devam ediyor. Bu siyasi tarihimize yeni bir utanç vesikası olarak kaydoldu. Aslında bu hadise aradan geçen 40 yıla rağmen CHP'de hiçbir şeyin değişmediğini de ortaya koymuştur. Her ne kadar kendileri ve medyadaki avaneleri, bu skandalı örtbas etmeye kalksalar da milletimiz meseleyi çok net bir şekilde görmüştür, ortadaki fotoğraf öylesine kötü ki, bu tezgahın milleti kandırmaktan ziyade ülkemizin ana muhalefet partisini itibarsız hale getirme noktasında bir hamle olduğunu görüyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı bedelli askerlik için ne dedi? ile ilgili etiketler Cumhurbaşkanı Erdoğan Bedelli askerlik ne dedi