Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ: İzmir'e hizmet dışında bir ajandam yok!

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Urla'daki proje tanıtım toplantısında İzmir'i bilişim, teknoloji ve inovasyon üssü haline getirmek istediğini belirterek, "Bizim İzmir'e hizmet dışında bir ajandamız da yok, planımız da yok" dedi.

AK Parti Urla Belediye Başkan adayı Tarkan Bakırlı'nın ilçedeki bir düğün salonunda düzenlenen proje tanıtım toplantısına katılan AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, İzmir'i bilişim, teknoloji ve inovasyon üssü haline getirmek istediğini ve Urla'nın da buna çok uygun bir yer olduğunu söyledi.

Dağ, kentte film platosu inşa etmek istediğini, bu sayede gençlerin İstanbul'a gitmek zorunda kalmayacağını ifade etti.

"İZMİR'E HİZMET DIŞINDA BİR AJANDAMIZ DA YOK, PLANIMIZ DA YOK"

Kente hizmet etme heyecanı yaşadığını belirten Dağ, şunları kaydetti:

"Bizim İzmir'e hizmet dışında bir ajandamız da yok, planımız da yok. Kavga etmeyeceğiz. Polemiğe girmeyeceğiz. Kısır tartışmalar içinde boğulmayacağız. Ötekileştirmeyeceğiz 4,5 milyon hemşehrimizi birleştirmeye devam edeceğiz. Umut olacağız, huzur getireceğiz, güven sağlayacağız. Bu şehre sadece ve sadece hizmet edeceğiz. Hizmet edeceğiz, hizmet edeceğiz inşallah. Bir Nisan'dan sonra kurtuluşun şehri, İzmir'imizin hizmetkarı olacağız. Eşsiz İzmir'imizi hak ettiği eser ve hizmetlere ulaştırmadan bu teşkilata, sizlere ve bizlere durmak yok, yorulmak yok."

Kızılay Engelsiz Urla Şubesinde öğrencilerle de bir araya gelen Dağ, esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ: İzmir'e hizmet dışında bir ajandam yok! ile ilgili etiketler Hamza Dağ İzmir Yerel seçim AK Parti Cumhur İttifakı
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.