Çocuklarının fotoğraflarını izinsiz çekenlere Bergüzar Korel tepki gösterdi

Hamileliğinin 25. haftasında olan ve üçüncü bebeği Leyla'yı kucağına alacak olmanın heyecanını yaşayan oyuncu Bergüzar Korel, gittikleri plajda oğulları Ali ve Han'ın fotoğraflarının izinsiz çekilmesine sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çifti şu sıralar üçüncü çocuklarının dünyaya gelmesi için gün sayıyor. Korel, gittikleri plajda çocuklarını uzaktan izinsiz görüntüleyen vatandaşlara isyan etti.


Oğulları Ali ve Han'dan sonra bu defa kız bebek bekleyen ünlü çift, bir süredir Bodrum’daki evlerinde tatil yapan çift sakin bir hayat yaşıyor.

Eşi ve kendi fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan, çocuklarını ise sosyal medyadan uzak tutan Bergüzar Korel, gittikleri plajda Ali ve Han’ın özel anlarını izinsiz çeken vatandaşlara isyan etti.

Instagram'dan paylaşım yapan Korel, kendilerine anlayış gösteren ve çocuklarının fotoğraflarını çekmeyen basın mensuplarına ise teşekkür etti.

Bergüzar Korel - Halit Ergenç tatil

"BUNA HAKKINIZ OLMADIĞINIZI BİLİN ARTIK"

Hiçbir çocuğun fotoğrafının ve videosunun izinsiz çekilemeyeceğinin altını çizen ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Günler önce ailecek gittiğimiz plajda, basındaki arkadaşlar hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan birçok insanın Han ve Ali'nin bir sürü videosunun programlarına servis edildiğini ilettiler bize. Halka açık bir yerde basın tarafından çekilen fotoğraf ya da videomuza hiçbir şey diyemem. Ama işleri bu olmasına rağmen, çocuğumuzun fotoğrafını, videolarını yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam tersine hangi his ile acaba bizim çocuklarımızın videoları çekilip yollanıyor bu sayfalara inanın anlamıyorum. Nasıl bir tatmin duygusudur bu? Fark edip uyarıda bulunduğumda ise ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki, ne sanıyorum kendimi naletliğim. Bu çok ciddi bir mesele. Hiçbir çocuğa izinsiz dokunmayın. Fotoğrafını videosunu çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık"

 

 

 

Çocuklarının fotoğraflarını izinsiz çekenlere Bergüzar Korel tepki gösterdi ile ilgili etiketler Bergüzar Korel Halit Ergenç tatil Sosyal Medya Hamilelik
GÜNÜN VİDEOSU

Çin'de baharatlı taştan sonra şimdi de 'Izgara buz' satılmaya başlandı

Konu tuhaf yiyecek trendleri olduğunda "dibe vurmuşuz" gibi görünüyor: Çinli bir sokak satıcısı, internette viral hale gelen bir videoda görüldüğü gibi, ızgarada buz küpleri pişirirken karşımıza çıkıyor.