Çocukların bile öldürülebileceğini söyleyen katil Gadi Eizenkot, oğluna ağladı!

Katil İsrail’in Savaş Kabinesi’nde gözlemci olarak yer alan Genelkurmay eski Başkanı Gadi Eizenkot'un oğlu Gal Meir Eisenkot mücahid Kassam Tugayları ile girdiği çatışmada öldürüldü. Baba Gadi Eizenkot bugün yapılan cenaze töreninde ise gözyaşlarını tutamayarak hüngür hüngür ağladı.

İsrail’in Gazze'li masumlara yönelik saldırıları 63’nci günde de devam eti.

İsrail’in Savaş Kabinesi’nde gözlemci olarak yer alan Genelkurmay eski Başkanı Gadi Eizenkot'un 25 yaşındaki oğlu Gal Meir Eisenkot, Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki çatışmalarda mücahid Kassam Tugayları tarafından öldürüldü.

Benny Gantz'ın liderliğindeki Ulusal Birlik Partisi’nden milletvekili olan Gadi Eizenkot, 2015-2019 yılları arasında İsrail Genelkurmay Başkanı olarak görev almıştı.

Baba Gadi Eizenkot bugün yapılan cenaze töreninde ise gözyaşlarını tutamayarak hüngür hüngür ağladı.

Akıllara ise Eizenkot'un, Gazzeli çocukların bile öldürülebileceği sözleri geldi.

 

Çocukların bile öldürülebileceğini söyleyen katil Gadi Eizenkot, oğluna ağladı! ile ilgili etiketler İsrail Filistin Gazze Hamas Savaş İzzeddin el Kassam Tugayları

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."