Çocuklar Duymasın'ın Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı'nın 'tayt' çıkışı Esra Sönmezer'i kızdırdı

Oyuncu Esra Sönmezer'in sunumuyla YouTube'da Milyon TV'de izleyiciyle buluşan 'Pembe Pijama' programına, Süleyman Yağcı konuk oldu. Çocuklar Duymasın dizisindeki 'Fıs Fıs İsmail' rolüyle hafızalara kazınan 56 yaşındaki oyuncu Süleyman Yağcı, 'tayt' çıkışıyla gündem oldu. Esra Sönmezer ile Süleyman Yağcı arasında 'tayt' gerilimi yaşandı.

Oyuncu Esra Sönmezer, Milyon TV'de izleyiciyle buluşan 'Pembe Pijama' programında adını Çocuklar Duymasın'daki rolüyle duyuran ve hafızalara 'Fıs Fıs İsmail' olarak kazınan Süleyman Yağcı'yı ağırladı. Sönmezer, programda Süleyman Yağcı ile tayt tartışması yaşadı.


Bir süredir ekranlardan uzakta bir yaşam süren, geçtiğimiz aylarda kalp ameliyatı geçiren Süleyman Yağcı yaşadığı zorlu süreci atlattı. Pempe Pijama programına konuk olan Yağcı, kadınların tayt giymesini doğru bulmadığını ifade etti. Sönmezer ise Yağcı'nın sözleri karşısında sinirlenerek “Yazın da bikini, mayo giymeyelim mi? Siz de bakmayın” ifadelerini kullandı.

Çocuklar Duymasın'ın Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı'nın 'tayt' çıkışı Esra Sönmezer'i kızdırdı


''5 BİN LİRA ALIYORUM, ÖNEMLİ OLAN SAĞLIK''

12 Mayıs'ta Üsküdar'da bulunan özel bir hastanede acil olarak açık kalp ameliyatı geçiren, Çocuklar Duymasın'ın Fıs fıs İsmail'i Süleyman Yağcı, “20 sene oyunculuk ile ambulans şoförlüğünü bir arada götürdüm. Emekli de oldum. 5 bin lira emekli maaşı alıyorum. Çok para kazanamadım. Lüks hastası bir insan değilim. Benim için önemli olan sağlık” dedi.


Programda Süleyman Yağcı ile Esra Sönmezer arasında tayt tartışması yaşandı. Telefonla yayına katılan bir izleyicinin “Kocam tayt giyince bana karışıyor” şeklindeki sözleri yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Yağcı, kadınların tayt giymesini doğru bulmadığını ifade etti.

Çocuklar Duymasın'ın Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı'nın 'tayt' çıkışı Esra Sönmezer'i kızdırdı - Resim : 2


''GİYİMİNİ BİRAZ DOĞRU YAPACAKSIN''

Ünlü oyuncu konu ile ilgili, ''Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Demokrat bir adamım. Ama günümüzde öyle erkekler var ki 40-50 yaşına gelmiş bir kadın eli tutmamış. Televizyonu açıyor sizin gibi cilveli kadınlar çıkıyor. Adamlar sapıtıyor. Giyimini biraz doğru yapacaksın.'' dedi.

Sönmezer ise sinirlenerek “Yazın bikini, mayo giyiyoruz. Giymeyelim mi? Bakmayın. Siz mayo giyince biz bakıyor muyuz?” diyerek Süleyman Yağcı'nın sözlerine karşılık verdi.

 

Çocuklar Duymasın'ın Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı'nın 'tayt' çıkışı Esra Sönmezer'i kızdırdı ile ilgili etiketler süleyman yağcı esra sönmezer Fıs fıs İsmail Pembe Pijama