CİHAT YAYCI UYARDI: FENER RUM PATRİKHANESİ’NİN FAALİYETLERİNE DİKKAT!

SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile 'Haberin Olsun' SuperHaber YouTube kanalında...

SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt’un ‘Haberin Olsun’da konuğu Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı oldu.

 Fener Rum Patriği Bartholomeos hakkında suç duyurusunda bulunan Yaycı, patriğin “Ekümeniklik" iddialarını ve skandal girişimlerini Türkiye Cumhuriyeti'ne bir meydan okuma olarak değerlendirdi.

Yaycı, ABD'ye giden Bartholomeos'a özel Yunan uçağı tahsis edilmesini ''Hangi maksatla, ne beklentiyle özel uçak tahsis edildi? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değil misin? Yunanistan'ı temsilen mi oraya gidiyorsun?'' ifadelerle eleştirdi.  

''PATRİĞİN “EKÜMENİKLİK" İDDİALARI VE DEVLET BAŞKANI GİBİ DAVRANMA GİRİŞİMLERİ TÜRKİYE CUMHURIYETİ'NE MEYDAN OKUMADIR''

Yaycı, ’’Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi’nin başı olan şahıs kendisini devlet başkanı gibi gösteriyor. Yunan uçağıyla yaptığı ziyaretlerde Türk bayrağı yerine sözde Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi bayrağı kullanıyor. ABD'ya giderken hangi maksatla, ne beklentiyle özel uçak tahsis edildi? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değil misin? Yunanistan'ı temsilen mi oraya gidiyorsun? Patriğin “Ekümeniklik" iddiaları ve devlet başkanı gibi davranma girişimleri Türkiye Cumhuriyeti'ne meydan okumadır.’’ dedi.

Ceyhun Bozkurt ile 'Haberin Olsun' SuperHaber YouTube kanalında…

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

CİHAT YAYCI UYARDI: FENER RUM PATRİKHANESİ’NİN FAALİYETLERİNE DİKKAT! ile ilgili etiketler Cihat Yaycı Ceyhun Bozkurt

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.