CHP'li Yarkadaş'tan Akşener'le ilgili dikkat çeken iddia!

Cumhurbaşkanlığı seçimleri giderek yaklaşırken Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı henüz belli değil. Gündem iyiden iyeye ısınırken tv100 ekranlarında CHP'li eski vekil yazar Barış Yarkadaş flaş bir iddia ortaya attı.

TV100 ekranlarında canlı yayında konuşan eski CHP milletvekili Gazeteci Barış Yarkadaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in hakkında flaş açıklamalarda bulundu. CHP ile İYİ Parti’nin arasının kızıştığını söyleyen Yarkadaş "Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu'nun daha fazla oy almasından korkuyor." ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCEDE MANSUR YAVAŞ’IN ADAYLIK TEKLİFİNİ REDDETTİ DEMİŞTİ

CHP milletvekili Gazeteci Barış Yarkadaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a Cumhurbaşkanı adayı olmayı teklif ettiğini iddia etti.

Yarkadaş, Yavaş'ın Akşener'e olumsuz yanıt verdiğini, Meral Akşener'in ise sonraki toplantılarda Mansur Yavaş'ın adını duyunca "Kardeşim gel aday ol dedim kabul etmedi ben daha ne yapayım" dediğini öne sürdü.

 

CHP'li Yarkadaş'tan Akşener'le ilgili dikkat çeken iddia! ile ilgili etiketler Meral Akşener CHP İYİ Parti Kemal Kılıçdaroğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Şirin Payzın ve Seyhan Avşar, CHP'nin kanalı Halk TV'de DEM Parti savunuculuğu yaptı

İBB Bağımsız Meclis Üyesi Suat Sarı, konuk olduğu Halk TV'deki Sözüm Var programında HDP/DEM Parti'yi eleştirince Şirin Payzın ve Seyhan Avşar'dan tepki gördü.