CHP'li Özel Bakan Soylu'ya 'Çakal' dedi! Soylu: İnşallah hakim cezai ehliyet verir

Bütçe görüşmelerinin yapıldığı TBMM Genel Kurulu'nda yine gerilim arttı. Kürsüye çıkan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'çakal' deyince ortalık karıştı. Özel'e "Çakal sensin, şerefsiz" diyen Bakan Soylu, suç duyurusunda bulunacağını söyledi. AK Parti ve CHP'li milletvekilleri arasında yumruklu arbede yaşandı.

TBMM Genel Kurulu'nda bütçe görüşmeleri sürerken gerginlik doruk noktasına ulaştı.

TBMM'de söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'çakal' sözleriyle hakaret etti.

Bu hakarete çok sert tepki gösteren Bakan Soylu, "Çakal sensin, şerefsiz" ifadelerini kullandı. Çevresindekilerin sakinleştirmeye çalıştığı Bakan Soylu, CHP'li Özel hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyleyerek, "Şahsıma hakaret eden Özgür Özel'i mahkemeye vereceğim. İnşallah hakim cezai ehliyet verir de ceza alabilme şansı olur." dedi.

Tansiyonun yükseldiği diyalog sonrasında AK Parti ve CHP'li milletvekilleri arasında yumruklu arbede yaşandı.

CHP'li Özel Bakan Soylu'ya 'Çakal' dedi! Soylu: İnşallah hakim cezai ehliyet verir ile ilgili etiketler Özgür Özel Süleyman Soylu TBMM Genel Kurulu çakal arbede

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.