CHP'li Belediye Başkanı Şahin'e ihale karşılığında VIP araç verildi iddiası!

Ekonomik anlamda devamlı yalan paylaşımlarıyla hükümeti hedef alan CHP'li Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'in 1.5 milyon liralık VIP makam aracı hayrete düşürdü. Hali hazırda bir lüks makam aracı olan Şahin'in bu yeni VIP aracının kiralık mı yoksa satın mı alındığı henüz bilinmiyor. Fakat bölgeden gelen iddialara göre bu araç Bilecik Belediyesi'nden yüksek rakamlarla altyapı ihalesi alan firmanın.

Göreve geldiği ilk gün, belediye binasındaki Osmanlı motiflerini sildirmesiyle gündeme gelen CHP'li Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik'in tepelerinden birinde bulunan ay yıldızlı dev Türk bayrağı sembolünü de kaldırmıştı.

BU KENDİSİNİN İKİNCİ LÜKS MAKAM ARACI

Ekonomik anlamda da sürekli yalan paylaşımlarla hükümeti hedef alan CHP'li Şahin, lüks bir makam aracına sahipken, tam 1.5 milyon Türk lirası değerinde yeni bir VIP makam aracına binerken görüntülendi.

CHP'li Belediye Başkanı Şahin'e ihale karşılığında VIP araç verildi iddiası!

Birden ortaya çıkan pahalı makam aracını gören vatandaşlar, aracın nereden geldiğini, kiralık mı yoksa satın mı alındığının açıklanmasını istedi.

DEĞERİ TAM 1.5 MİLYON LİRA

Araçta, dev plazma tv, internet bağlantısı ve Bluetooth, derin donduruculu buzdolabı, deri ve ısıtmalı koltuklar, lüks iç aydınlatma dikkat çekiyor. Satın alınması halinde değeri 1.5 milyon Türk lirası olan VIP aracın, kiralanması durumunda ise günlüğüne en az 400 Türk lirası, aylığına ise en düşük 10 bin Türk lirası ödenmesi gerekiyor.

CHP'li Belediye Başkanı Şahin'e ihale karşılığında VIP araç verildi iddiası! - Resim : 2

İHALEYİ ALAN FİRMANIN ARACI İDDİALARI

VIP makam aracının aniden ortaya çıkmasının altında, kamuoyunda Bilecik Belediyesi'nden yüksek rakamlarla altyapı ihalesi alan firmanın olduğu konuşuluyor.

CHP'li Belediye Başkanı Şahin'e ihale karşılığında VIP araç verildi iddiası! - Resim : 3

CHP'li Belediye Başkanı Şahin'e ihale karşılığında VIP araç verildi iddiası! ile ilgili etiketler lüks Semih Şahin vıp araç vıp