CHP'li Bekaroğlu'ndan beklenmedik açıklama: Doğruymuş. Utandım.

AK Partili Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul'da kar felaketi yaşanırken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun balıkçıda yemek yediği fotoğrafı eleştirdiği için muhalefet tarafından hedef tahtasına oturtulmuştu. Kaya'yı hedef gösterenlerden biri olan ve yalan söylediğini iddia eden CHP'li eski milletvekili Mehmet Bekaroğlu ise gerçeği öğrendikten sonra siyasi ahlak örneği göstererek açık yüreklilike özür diledi. CHP'de alışık olunmayan örnek çıkış dikkat çekti.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul kara teslim olduğu sırada balıkçıda görüntülenen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Kaya, "İBB başkanlığı öncelikle sorumluluk sahibi olmayı gerektirir. Kadınlar, yaşlılar, bebekler yollarda aç, susuz kalmışken balık keyfi yaparak belediye başkanlığı yapılmaz." ifadelerini kullandı.

BİR ANDA HEDEF TAHTASINA OTURTULDU

Kaya, bu paylaşımının ardından muhalif kesim tarafından hedef gösterildi.

Fotoğrafın yalan olduğunu öne sürenler, Kaya'ya hakarete varan eleştirilerde bulundu.

Ancak İmamoğlu'nun o fotoğrafı doğrulamasının ardından çok az kişi geri adım atarak özür diledi.

CHP'li Mehmet Bekaroğlu, siyasi ahlak ve erdem örneği göstererek, partisinde alışık olunmayan bir çıkışta bulundu.

"ÖZÜR DİLERİM UTANDIM"

Kaya'yı 'yalancılıkla' itham eden CHP'li eski milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Sayın Betül Sayan Kaya ve herkesten özür dilerim. Gerçekten utandım. Ekrem Bey, saat 18.00-19.00 arası o restorandaymış." paylaşımında bulundu.

"İNSANLAR ZOR DURUMA DÜŞÜRÜLMEMELİYDİ"

Bekaroğlu, paylaşımının devamında "Yanlış anlaşılmasın; ben kimse için değil, kendi hatam dolayıyla özür diledim. Ekrem Bey’in bir saatlik yemeğinde elbette bir sorun yok ama bu saate kadar bir açıklama yapılmalıydı, insanlar zor duruma düşürülmemeliydi." ifadelerini kullandı.

CHP'li Bekaroğlu'ndan beklenmedik açıklama: Doğruymuş. Utandım.

 

Bekaroğlu'nun önceki -hatalı- paylaşımı ise şu şekildeydi:

 CHP'li Bekaroğlu'ndan beklenmedik açıklama: Doğruymuş. Utandım. - Resim : 2


 
 
 

 

CHP'li Bekaroğlu'ndan beklenmedik açıklama: Doğruymuş. Utandım. ile ilgili etiketler CHP AK Parti İBB İmamoğlu Kaya akp bekaroğlu özürdilerim utandım
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.