CHP'den istifa eden Gürsel Tekin'den dikkat çeken çıkış: CHP'de CHP'li olmak zor hale geldi!

"Çürümüş adamlar" sözleriyle İmamoğlu'na tepki göstererek CHP'den istifa eden Gürsel Tekin'den dikkat çeken açıklamalar geldi. "Ekrem İmamoğlu'na kızgın mısınız?" sorusu üzerine cevap veren Gürsel Tekin'in "CHP'de CHP'li olmak zor hale geldi.." sözleri gündem oldu.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin ardından, Kemal Kılıçdaroğlu'na yakınlığıyla bilinen Gürsel Tekin de partiden istifasını açıklayarak gündem olmuştu.

Yaptığı uzun istifa açıklamasında parti yönetimine yönelik zehir zemberek ifadeler kullanan Tekin, son olarak TGRT Haber'e konuk oldu.

"ÇÜRÜMÜŞ ADAMLAR..."

Daha önceki açıklamalarında "Bunlar değişimci değil çürümüş adamlar. Onlara ne destek olacağım." diyerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek olmayacağını belirten Gürsel, bu kez "Muhatabım değil." dedi.

"CHP'DE CHP'Lİ OLMAK ZOR HALE GELDİ"

"Ekrem İmamoğlu'na kızgın mısınız?" sorusu üzerine cevap veren Gürsel Tekin, şu ifadeleri kullandı:

"Benim muhatabım belediye başkanları değil, CHP Genel Başkanı ve yöneticileridir. Ama bu yapılanlara baktığımızda asla hiç kimse hakkaniyetli bir şey yaptık diyemez.

Ben bile tanımıyorsam birçok insanı, birçok göreve gelen insanı başkaları nereden tanıyacak bilmiyorum. Ama CHP'de CHP'li olmak zor hale geldi.."

CHP'den istifa eden Gürsel Tekin'den dikkat çeken çıkış: CHP'de CHP'li olmak zor hale geldi! ile ilgili etiketler Gürsel Tekin CHP Ekrem İmamoğlu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.