CHP’DE DELEGE SAVAŞLARINDA YENİ PERDE: AKRABA LİSTELER, RÜŞVET İDDİALARI!

SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile 'Haberin Olsun' SuperHaber YouTube kanalında...

SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt, ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öğrencilere vergisiz telefon ile yeni evleneceklere faizsiz kredi müjdesini, CHP'de yeni delege skandalı, Muharrem İnce’ye düzenlenen kaset kumpasından çıkan 'şaşırtmayan' isim tartışmasını masaya yatırdı.

''CHP'NİN İLÇE BAŞKANLARINA 500 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA RÜŞVET VERİLDİĞİ İDDİA EDİLİYOR''

Bozkurt, ''Delege seçilen isimlerin hepsi bir tarafı destekleyip aynı listede mi yer alır? CHP'yi perişan edenler işte bunlardır. CHP'de rüşvet çarkı dönüyor. CHP'nin ilçe başkanlarına 500 bin TL'den başlayan fiyatlarla rüşvet verildiği iddia ediliyor. Muharrem İnce'ye yapılan saldırılarda seçilme hakkına yönelik korkunç bir faşizm işletildi.

''KILIÇDAROĞLU, SİZ ABD'NİN AJANI MISINIZ? BU PLANLAR CIA AJANLARI TARAFINDAN YAPILABİLİR''

Muharrem İnce'ye yapılan saldırılarda seçilme hakkına yönelik korkunç bir faşizm işletildi. Kılıçdaroğlu, siz abd'nin ajanı mısınız? Türkiye ile Rusya'yı savaştırmak istiyorsunuz. Bu planlar CIA ajanları tarafından yapılabilir. İnce'ye yönelik saldırılar tam bir ahlaksızlıktı.'' ifadelerini kullandı.

'Haberin Olsun'u SuperHaber YouTube kanalında izleyebilirsiniz...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

 

CHP’DE DELEGE SAVAŞLARINDA YENİ PERDE: AKRABA LİSTELER, RÜŞVET İDDİALARI! ile ilgili etiketler Ceyhun Bozkurt CHP Muharrem İnce Rüşvet FETÖ Kemal Kılıçdaroğlu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.