CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ‘Terörü Lanetliyorum’ dedi, FETÖ Medyasını kullandı!

Geçtiğimiz günlerde ‘FETÖ'cülerle iş birliği içerisindesiniz, PKK'yla iş birliği içerisindesiniz’ diyen milletvekiline ‘Tam bir hadsizliktir, sayın milletvekilini özür dilemeye davet ediyorum ve bunun tutanaklardan çıkarılmasını istiyorum’ diyen CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık kendini sosyal medyada ele verdi.  

22 Haziran tarihinde TBMM’de gerçekleştirilen Milli Savunma Komisyonu’ndaki konuşma tutanaklarına geçen "FETÖ" olsun ister ismi "PKK" olsun isterse başka bir şey olsun, terör örgütlerini lanetliyorum; lanetlemeye de devam ediyorum’ diyen CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın sosyal medya hesabından Fetö’nün yayını Bold Medya’yı kullanması dikkatlerden kaçmadı. 

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ‘Terörü Lanetliyorum’ dedi, FETÖ Medyasını kullandı!

‘Lanetliyorum’ dediği Fetö’nün yayın organı Bold Medya’nın haberlerini sosyal medya hesabından yayarak kendini ele veren CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın daha sonra gelen tepkiler üzerine tweeti sildi. Kendisi hakkında daha önce de Bünyan Cezaevinde tutuklu KHK’lı öğretmen Arzu Nur Özkan’ı ziyaret etmesi kamuoyunda dikkat çekmiş ve tepkilere neden olmuştu. 

Geçtiğimiz yıl CHP İl Yönetim Kurulu’nda ilginç gelişmeler yaşanmış ve Çetin Arık’ın CHP’yi adeta bir aile şirketine dönüştürmek istediği yönündeki olaylar basında haber olmuş ve kamuoyunda da ciddi rahatsızlık yaratmıştı. Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın abisi Turan Arık’ın CHP kontenjanından Kişisel Verileri Koruma Üst Kurulu Üyeliği’ne getirilmesi ve görev süresi dolunca da yenilenmeden her ay ortalama 11-12 bin TL emekli maaşı alması uzun süre konuşulmuştu. Fakat olaylar bununla da kalmayıp Çetin Arık’ın yeğeni ve Turan Arık’ın da oğlu olan Alperen Arık’ın da İl Yönetim Kurulu Üyesi ve CHP’li Sarız Belediyesi’nin sözleşmeli avukatı olması yüzünden ‘CHP’de neler oluyor? Yoksa CHP Kayseri İl Yönetimi bir aile şirketine mi dönüşecek?’ tartışmalarına neden olmuştu. 

 

  

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ‘Terörü Lanetliyorum’ dedi, FETÖ Medyasını kullandı! ile ilgili etiketler CHP FETÖ Sosyal Medya terör çetin arık
GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...