CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e hoş geldin protestosu! ''Kemal Kılıçdaroğlu'nu sırtından vurdunuz''

CHP Genel Başkanı olan Özgür Özel, göreve gelmesinin üzerinden 24 saat bile geçmeden protesto edildi. Özel'e uzaktan seslenen bir kadın, “Sırtından vurdular. Hak etti mi? İkisinin elinden tuttu ekmek yedirdi, makam sahibi yaptı” dedi.

CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin 3'üncü Genel Başkanı Bülent Ecevit'in vefat yıl dönümünde düzenlenen törende bir vatandaş tarafından protesto edildi.

"KILIÇDAROĞLU'NU SIRTINDAN VURDULAR"

 Özel’in genel başkanlık koltuğuna oturmasını “Kemal Kılıçdaroğlu’nu hançerlemek" olarak nitelendiren kadın, “Sırtından vurdular. Hak etti mi? İkisinin elinden tuttu ekmek yedirdi, ikisinin elinden tuttu iş sahibi yaptı, makam sahibi yaptı” dedi.

Olayın ardından protestocu, güvenlik görevlileri tarafından alandan uzaklaştırıldı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e hoş geldin protestosu! ''Kemal Kılıçdaroğlu'nu sırtından vurdunuz'' ile ilgili etiketler CHP Özgür Özel Kemal Kılıçdaroğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.