CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığına aday olmak istiyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olup olmayacağına dair en net cavabını, biraz önce Haber Global kanalında canlı olarak konuşuyor olduğu programda verdi. Aday olacak mısınız sorusuna 'İttifak kabul ederse sorun yok, onur duyarım.' yanıtını verdi. Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'ın karşısına bir kez daha çıkmak istediğine dair işaretlerin belki de en güçlüsü olarak algılandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığına kendisinin aday olacağını ima etti.

'İTTİFAK KABUL EDERSE SORUN YOK. ONUR DUYARIM.'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Haber Global'de Az Önce Konuştum isimli programda düşüncelerini seslendirirken, sunucunun 'Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız? Dürüstçe cevap vermenizi diliyorum.' demesi üzerine, Kılıçdaroğlu, 'İttifak kabul ederse sorun yok.' cevabını verdi.

Aldığı net cevaba şaşıran sunucu 'Bireysel olarak isteğiniz var mı?' diye bir adım öteye gitti. Kılıçdaroğlu bu soruya da 'Onur duyarım' diyerek yanıtını verdi. 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığına aday olmak istiyor! ile ilgili etiketler Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu aday HaberGlobal konuşma onur duyarım sorun yok
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.