Cerrah adayı, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı küfür ve hakaretlerle hedef aldı!

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi biriminde araştırma görevlisi olduğu öğrenilen A. B. D. isimli asistan, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun vefatı üzerine taziye mesajı yayımlan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ı küfür ve hakaretlerle hedef aldı...

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun vefatı üzerine taziye mesajı yayımlan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın paylaşımı ile ilgili skandal bir tweet atıldı.

KÜFÜRLERLE HEDEF ALDI

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi biriminde araştırma görevlisi olduğu öğrenilen A. B. D. isimli asistan hadsizlikte zirve yaparak galiz küfürle Erbaş'ı hedef aldı. Olayın ardından sözde akademisyenin tweeti bir anda silmesi dikkatlerden kaçmadı.

 Cerrah adayı, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı küfür ve hakaretlerle hedef aldı!

Ustaosmanoğlu'nun vefat haberi üzerine başta Başkan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere siyasiler ve toplumun her kesiminden kişi taziye mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Erbaş, "İslam'ın inanç, ibadet, ahlak ve muamelâta dair emir ve nehiylerinin öğrenilmesi ve yaşanması için ilim ve irfan yolunda bir asra yakın mücadele yürüten, binlerce talebe yetiştiren Mahmud Efendi üstadımızın mekanı cennet, makamı ali olsun" ifadelerini kullandı.

APAR TOPAR SİLDİ...

25 Haziran 2022 tarihinde saat 03.33'te atıldığı belirlenen tweette küfürler savuran A. B. D. isimli akademisyenin bir anda tweetini silmesi dikkatlerden kaçmadı.

Cerrah adayı, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı küfür ve hakaretlerle hedef aldı! ile ilgili etiketler Ali Erbaş Diyanet cenaze İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...