Şarkıcı Cenk Eren, geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir mekanda arkadaşı ile vakit geçirdi.
Cenk Eren: Defne Hanım'ı tanımıyorum!
Geçtiğimiz akşam Cihangir'de muhabirlerle ayak üstü sohbet eden şarkıcı Cenk Eren, Defne Samyeli'ye yaptığı yorum hakkındaki sorulara cevap verdi.
![Cenk Eren: Defne Hanım'ı tanımıyorum! - Sayfa 1](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2020/09/11/1-z5mO.jpg)
![Cenk Eren: Defne Hanım'ı tanımıyorum! - Sayfa 2](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2020/09/11/2-hTev.jpg)
Eren, gazetecilerin, "Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli'nin göğüs dekolteli elbisesinin altına bir yorum yaptınız. Geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine atıfta bulunarak" yorumuna yanıt verdi.
![Cenk Eren: Defne Hanım'ı tanımıyorum! - Sayfa 3](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2020/09/11/3-XaM5.jpg)
Şarkıcı, "Yaptığım yorumda Defne Hanım için kötü bir şey yoktu. Hatta kendisini övdüm. Ben Defne Hanım'ı tanımıyorum, arkadaş da değiliz. Ona neden kırgın ya da küs olayım?" dedi.
![Cenk Eren: Defne Hanım'ı tanımıyorum! - Sayfa 4](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2020/09/11/4-w6wX.jpg)
NELER OLMUŞTU?
Geçtiğimiz aylarda Defne Samyeli, mini siyah elbiseli pozunu paylaşmış, Samyeli'ye bir yorum da Cenk Eren'den gelmişti. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl yaşanan afiş krizine de değinmişti.