Cemaat iddiaları ortaya atılmıştı! Galatasaray'dan Erden Timur açıklaması geldi

Galatasaray Başklanvekili Erden Timur'un, cemaat videosu olduğu iddia edilen görüntüleri sosyal medyayı sallamıştı. Galatasaray'dan konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada; 'Bazı yayın mecralarında yapılan karalama amaçlı, maksatlı ve hiçbir gerçeklik payı olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz' denildi.

Ahmet Çakar, Galatasaray yöneticisi Erden Timur'un tarikat toplantısında Rıfai cemaatinin kadın lideri Cemalnur Sargut'un elini öptüğü videoyu izlediğini söylemiş, o görüntüler sosyal medyada yayılmıştı. Galatasaray Sportif A.Ş.'den konuyla ilgili 'zorunlu' açıklama yapıldı.

 

Galatasaray'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur hakkında bazı yayın mecralarında yapılan karalama amaçlı, maksatlı ve hiçbir gerçeklik payı olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Zamanlaması son derece manidar olan bu saldırıların altında yatan gerçeğin; 23. Şampiyonluk yolundaki kararlılığımızdan duyulan korku ve endişe olduğu aşikardır.

Galatasaray Spor Kulübü; Başkanından yönetimine, teknik heyetinden futbolcularına, taraftarından tüm camiasına kadar bir bütündür. Bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; bu tür manipülatif haber ve yorumlar bizleri birbirimize daha da fazla kenetler ve Galatasaray kenetlendiği zaman önünde hiçbir güç duramaz."

 

Cemaat iddiaları ortaya atılmıştı! Galatasaray'dan Erden Timur açıklaması geldi ile ilgili etiketler Galatasaray Ahmet Çakar Erden Timur cemaat videosu Rıfai cemaati
GÜNÜN VİDEOSU

Artvin Hopa'da CHP'liler birbirine girdi! Seçim bürosunda yumruklar havada uçuştu...

Artvin’in Hopa ilçesinde CHP'nin İl Genel Meclisi aday listesi tartışmalara neden oldu. Yumrukların havada uçuştuğu kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.