Cem Küçük, Enver Aysever ile İsmail Saymaz'ı birbirine düşürdü!

Radyo Sputnik Türkiye programcısı, gazeteci Enver Aysever, bugün programına Cem Küçük'ü konuk etti.

Enver Aysever, Cem Küçük'e, New York Times'a verdiği röportajda "Hürriyet'e istediğini yaptırabileceğini" söylediği iddiasını sordu.

Cem Küçük böyle bir açıklama yapmadığını belirterek, "Cem Küçük Hürriyet'e her istediğini yaptırıyor iddiaları yalandır." dedi.

Doğan Grubu ve CNN Türk'ü bir kez daha hedef tahtasına oturtan Cem Küçük programda, "CNN Türk, hükümete karşı tavır aldı. PKK ve FETÖ'yü destekledi. FETÖ'nün geç temizlenmesinde onların da sorumlulukları var. Hürriyet, Sedat Peker'e mafya diyor, Ahmet Hakan evinde ağırlıyor." diye konuştu.

İSMAİL SAYMAZ İDDİASI

Cem Küçük, Enver Aysever'e İsmail Saymaz hakkında da ilginç bir açıklama yaptı. Küçük, "İsmail Saymaz'ı programa davet ettiğimde, senin programına çıkarsam Aydın Doğan beni kovar dedi" açıklamasında bulundu.

Bu iddia üzerine sosyal medyadan Enver Aysever'e tepki gösteren İsmail Saymaz, "Enver Aysever senin alacağın olsun. Meczup bir tetikçiyi radyona çıkarıp yalan söyletiyor, bana iftira artırıyorsun." diye yazdı.

Saymaz sözlerini şöyle sürdürdü;

"Amerikan basınının "kiralik katil" adını taktığı bir meczubu radyoya çıkarıp bir de iftira attırmak..."

enver aysever senin alacağın olsun. meczup bir tetikçiyi radyona çıkarıp yalan söyletiyor, bana iftira artırıyorsun.

— ismail saymaz (@ismailsaymaz) 18 Kasım 2016

amerikan basınının "kiralik katil" adını taktığı bir meczubu radyoya çıkarıp bir de iftira attırmak...

— ismail saymaz (@ismailsaymaz) 18 Kasım 2016

ENVER AYSEVER'DEN İSMAİL SAYMAZ'A TEPKİ!

Bu eleştiriler üzerine İsmail Saymaz'a programın tamamını dinleme önerisi yapan Aysever, "Bence yayını dinle @ismailsaymaz Utanırsın sonra. Öyle yaz..." ifadelerini kullandı.

Aysever, "Kaç gündür @ismailsaymaz'a mikrofon tutmaya çabalıyorum. İfade özgürlüğü için. @ismailsaymaz dinlemeden saldırıyor. Ben @ismailsaymaz ve @fatihportakal'ı savunmaya devam edeceğim. Basın özgürlüğü için. Gazetecilik yapanlar bilir. Soru doğrudan muhatabına sorulur. @cemkucuk55'e sordum. O da yanıtladı." diye yazdı.

Bence yayını dinle @ismailsaymaz Utanırsın sonra. Öyle yaz...

— Enver Aysever (@enveraysevera) 18 Kasım 2016

İŞTE O YAYININ TAMAMI:

TIKLAYIN

Cem Küçük, Enver Aysever ile İsmail Saymaz'ı birbirine düşürdü! ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.