Cebindeki Son Parayla Kazı Kazan Oynadı, Milyoner Oldu!

Tokat'ta yaşayan işçi emeklisi Dursun Koçyiğit, cebindeki son parayı iyi değerlendirdi. Son 30 lirasıyla sigara almak yerine kazı kazan oynadı. Ve milyoner oldu.

Tokat Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan bir şans oyunları bayisine giden Dursun Koçyiğit, son parasıyla kazı kazan oynadı. Milyonerler Kulübü adlı kuponu alan Koçyiğit, 2 milyon TL ikramiye kazandı. Cebindeki Son Parayla Kazı Kazan Oynadı, Milyoner Oldu!

'SİGARA ALACAKTIM, KAZI KAZAN ALDIM'

Koçyiğit, "Çarşıya bir iş için geldim. Cebimde 30 lira param vardı. 'Bir tane 30'luk alayım, şansımı deneyeyim. Çıkarsa çıkar, çıkmaz ise şansa' dedim. Bir de baktım 2 milyon lira ikramiye çıktı. Çok heyecanlıyım. Hemen büfe görevlisinin yanına koştum. Ben de inanamadım, o da makineye okutunca öğrendik. İkramiye ile oğluma bir iş yeri açar, evlendiririm, arabasını alırım. Babalık görevimi yaparım. Ben devamlı oynamıyordum. Arada sırada oynarım. En son cebimde 30 lira param vardı. Onunla da sigara alacaktım. Büfede oynayıp oynamama konusunda kararsız kaldım. 'Nasipse çıkar' dedim ve oynadım" diye konuştu.

Büfe görevlisi Yücel Ergin ise, "Arkadaş geldi buradan Kazı Kazan aldı. Bir tane verdim, ona da 2 milyon lira çıktı. O da heyecanlandı, biz de heyecanlandık" dedi.

MİLYONERLER KULÜBÜ

‘Milyonerler Kulübü’nde kazanmak için üstte yer alan ‘Kazanan Numaralar’ ve alt bölümdeki 'Numaralar' bölümü kazınıyor. Üst bölümde yer alan ‘Kazanan Numaralar’dan herhangi biri alt bölümde yer alan numaralardan biriyle eşleştiriliyor. Eşleşen numaranın altında yazan tutar kadar ikramiyeyi kazanılıyor.

Cebindeki Son Parayla Kazı Kazan Oynadı, Milyoner Oldu! ile ilgili etiketler Tokat emekli İkramiye kazı kazan
GÜNÜN VİDEOSU

Avcılar'da lunaparkta korku dolu anlar! Kemeri açıldı trambolinin üzerine düştü! O anlar kamerada

Avcılar'da lunaparktaki trambolin salıncağa binen çocuk dehşeti yaşadı. Baba, çocuğunu eğlendirmek için salıncağın bağlı olduğu halatı çekip bırakırken, salıncağın kemeri açıldı. Dakikalarca savrulan çocuk, trambolinin üzerine düştü. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.