Çatıdan kar kütlesi düştü! Üniversitelilerin ölümden döndüğü anlar kamerada

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin Gölköy yerleşkesinde bulunan bir binanın çatısında biriken karlar büyük bir gürültüyle düştü. O sırada binanın altında bulunan 2 kişi kar kütlesi altında kalmaktan son anda kurtuldu. O anlar cep telefonuyla kaydedildi.

Günlerdir etkili olan kar nedeniyle kent merkezinde kar kalınlığının 75 santimetreye ulaştığı Bolu'da, bir binanın çatısında bulunan kar kütleleri düşmeye başladı.

Çatıdan kar kütlesi düştü! Üniversitelilerin ölümden döndüğü anlar kamerada

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin Gölköy yerleşkesinde bulunan binanın altında bulunan 2 kişi, kar kütlesinin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Kar kütlesinin düşmesi ve üniversitelilerin kurtulma anı ise cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

İHA

Çatıdan kar kütlesi düştü! Üniversitelilerin ölümden döndüğü anlar kamerada ile ilgili etiketler Bolu abant izzet baysal üniversitesi kar kütlesi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.