Canlı yayında ilginç anlar: "Kız gevezenin teki" dedi

Habertürk canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Ukrayna'daki savaşın konuşulduğu yayında Dr. Merve Seren'in açıklamalar yaptığı anda Prof. Dr. İlter Turan “Kız gevezenin teki” dedi. Turan'ın sözleri canlı yayına damga vurdu.

Habertürk TV’de Rusya-Ukrayna savaşının konuşulduğu Özel Yayın’da ilginç anlar yaşandı.

Serap Belet’in sunduğu programa, Kürşad Oğuz, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlter Turan, Dış Politika Yazarı Nedret Ersanel, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Giray Saynur Derman, Emekli Tuğgeneral Yücel Karauz ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Merve Seren konuk olarak katıldı.

"KIZ GEVEZENİN TEKİ"

Dr. Merve Seren’in konuştuğu sırada, Prof. Dr. İlter Turan’ın sözleri canlı yayına damga vurdu. Programa evinden bağlanan Turan, evde kendisine seslenen kişiye “Kız gevezenin teki” sözleriyle karşılık verdi.

Canlı yayında ilginç anlar: "Kız gevezenin teki" dedi ile ilgili etiketler Habertürk canlı yayın geveze ilter turan merve seren
GÜNÜN VİDEOSU

Yaşar Alptekin, camide vaaz verdiği anları sosyal medya hesabında yayınladı

İslamiyet’e yöneldikten sonra bambaşka biri olarak yıllar sonra karşımıza çıkan eski manken, oyuncu ve dansçı Yaşar Alptekin, Eminönü'ndeki Marputçular Camii'nde cemaate vaaz verdi. Cemaate hayatındaki değişimden bahseden Alptekin anne ve babasının hayır duası sayesinde İslamiyet ile şereflendirildiğine dikkat çekti.