Caner Erkin: Asena Atalay evli iken 3. kişilerle aldattı

Caner Erkin daha fazla dayanamadı ve eski eşi Asena Atalay'a dün gece İnstagram hesabı üzerinden çok sert bir cevap mesaj yayınladı. Caner Erkin, Asena Atalay'ı adeta topa tuttu. Caner Atalay zehir zemberek açıklamasında Asena Atalay'ın evli iken aldattığını iddia etti.

Caner Erkin ve Asena Atalay arasındaki sular durulmak bilmiyor. Caner Erkin oyuncu Şükran Ovalı ile evlenince kıyamet koptu. En son Asena Atalay eski eşi Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Caner Erkin'e icra takibi başlatmıştı. Caner Atalay dün gece yaptığı açıklamada Asena Atalay'ın kendini evli iken aldattığını iddia etti.

Caner Erkin, sessizliğini dün gece bozdu. Caner Atalay sosyal medya üzerinden eski eşi Asena Atalay'ın kendisini 3 erkekle aldattığını iddia etti. Oyuncu Şükran Ovalı'yla hayatını birleştiren Caner Erkin geç saatlerde İnstagram hesabı üzerinden çok sert bir cevap mesajı yayınlayarak Asena Atalay'a açtı ağzını yumdu gözünü.

Caner Erkin: Asena Atalay evli iken beni 3 kişi ile aldattı

Caner Erkin ve Asena Atalay arasındaki gerginlik Caner Erkin'in oyuncu Şükran Ovalı ile nikah masasına oturmasından sonra tavan yapmıştı. Son olarak Asena Atalay eski eşi Caner Erkin'e yönelik icra takibi başlatmıştı. Dün gece Caner Erkin geç saatlerde İnstagram hesabı üzerinden çok sert bir cevap mesajı yayınladı. Caner mesajında, Asena Atalay'ın evlilik birliği sırasında 3. kişilerle birlikte olduğu halde oğlunun zarar görmemesi için hukuki haklarını kullanmadığını belirtti ve "Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip" dedi.

Caner_Erkin_Asena_Atalay

Caner Erkin'in Asena Atalay için yazdığı o mesaj:

"Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır.
Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.
Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.
Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.
Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum."

Caner_Erkin

Asena Atalay Caner Erkin'e icra takibi başlatmıştı

Asena Atalay, İstanbul İcra Müdürlüğü’nde yapılan icra takibine göre; eski eşinden, 6 yaşındaki çocukları Çınar'ın bakıcı masraflarından, sağlık harcamalarına, tatil masraflarından, müzik eğitimi giderlerine kadar bir dizi harcamanın tahsilini istedi. Atalay’ın eski eşine yönelik yaptığı icra takibinin toplam tutarı 451 bin 151 TL'yi buldu.
İkili, 29 Ocak 2016'da İstanbul 2. Aile Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak boşanmıştı. Erkin daha sonra oyuncu Şükran Ovalı ile evlendi.
İkili, 29 Ocak 2016'da İstanbul 2. Aile Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak boşanmıştı. Erkin daha sonra oyuncu Şükran Ovalı ile evlendi.
Hürriyet'in haberine göre Atalay’ın Caner Erkin’e yönelik icra takibinden sonra bugün yeni bir takip daha yaptı.
İstanbul 35. İcra Müdürlüğü’nden başlatılan icra takip kararına göre; Atalay, eski eşinden çocuğu ile ilgili yaptığı masrafları sıraladı.

asena_atalay

İŞTE O LİSTE:

1-Çocuğun sağlık harcamaları- 12 bin TL
2- Çocuğun eğitim giderleri 60 bin TL
3- Çocuğun bakıcı masrafları 42 bin TL
4- Çocuğun ulaşım masrafları 36 bin TL
5- Çocuğun giyim masrafları 12 bin TL
6-Çocuğun gıda masrafları 36 bin TL
7- Çocuğun müzik eğitimi 24 bin TL
8- Çocuğun spor masrafları 15 bin TL
9- Çocuğun tatil masrafları (Kayak) 45 bin TL
10 – Çocuğun barınma giderleri 32 bin 338 TL
11- Çocuğun barınma masrafı (Kira) 89 bin 100 TL
12- Çocuğun barınma masrafları (Aidat) 21 bin TL

Caner Erkin: Asena Atalay evli iken 3. kişilerle aldattı ile ilgili etiketler Caner Erkin Asena Atalay Şükran Ovalı aldattı