Can Dündar'ın sevgilisi Duygu Demirdağ kimdir?

Hakkında yakalama kararı çıkarılan gazeteci Can Dündar'ın adı, CNN Türk'ün haber spikerlerinden Duygu Demirdağ ile aşk dedikodularına karıştı. Peki kimdir Duygu Demirdağ? İşte ayrıntılar... Medya camiasına bomba bir aşk iddiası düştü. Çıkan dedikodulara göre evli olan gazeteci Can Dündar ile CNN Türk spikeri Duygu Demirdağ gizli aşk yaşıyor.Can Dündar Almanya'da gizlice yeni sevgilisi Duygu Demirdağ ile görüşüyor. Can Dündar'ın yasak aşkını, Almanya'da gizlice görüştüğü yeni sevgilisini SuperHaber açıklıyor! Duygu Demirdağ kimdir?

Can Dündar'ı sevgilisi Duygu Demirdağ kimdir? CNN Türk'te Gece Haberleri ve Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak spikerliğe adım atan Demirdağ'ın Can Dündar'la Almanya'da buluştukları ve aşk yaşadıkları iddia ediliyor.

CNN Türk televizyonunda çalışmaya muhabir olarak başlayan Duygu Demirdağ, Gece Haberleri ve Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak spikerliğe adım attı.

ARALARINDA 26 YAŞ FARKI VAR

1987 yılında doğan ve Can Dündar ile arasında 26 yaş fark bulunan Demirdağ halen bu kanalda spikerlik yapmaya devam ediyor. Duygu demirdağ, Can Dündar ile ilk olarak 2012 yılında tanıştı.

tertetert
22 Mayıs 2012'de "Can Dündar'la Aşka Veda" başlığı adı altında bir röportaj gerçekleştiren Demirdağ, firari gazetecinin kitabı "Aşka Veda"nın tanıtımını yaptı.

BİRLİKTE KİTAP YAZDILAR

İkili daha sonra 2014 yılında ortak bir proje için kolları sıvadı. Ünlü iş adamı Hacı Sabancı'nın eşi Özcan Sabancı'nın biyografisi olan “Ben Seni Bırakıp Gider miyim?” isimli kitabı, Can Dündar'ın danışmanlığında Duygu Demirdağ kaleme aldı.

wtetwe

DUYGU DEMİRDAĞ KİMDİR?

1987 yılında, Bursa'da doğdu. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden 2008 yılında mezun oldu.

Yüksek lisansını Londra, Middlesex University'de "Medya ve İletişim Yönetimi" alanında yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca'da "İspanyol ve Latin Amerika Sineması" ve "Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası" alanlarında eğitim aldı.

Televizyonculuğa, üniversite yıllarında, Line Media Group bünyesinde spiker ve program yapımcısı olarak başladı. 3 yıl boyunca hafta sonu ana haber bültenini sundu, "Bu Gece" isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Tornatore'nin efsane filmi 'Stanno Tutti Bene'den; ilhamını, herkesin keyfini yerine getirme hayalinden alan kültür-sanat programı "Herkesin Keyfi Yerinde"nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Gündemi akademisyenler, haberciler, sanatçılar ve iletişimcilerle konuştu, "Keyfimiz gerçekten yerinde mi diye?" sordu.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. Muhabir olarak, “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yeni Muhafazakarlar”, “Yokluk 4 Mevsim”, Yunanistan Ekonomik Krizi” gibi dosyaları hazırladı.
Sahadan, stüdyoya geçiş yaptı. Gece Haberleri ile başladığı spikerlik yolculuğuna 2 yıl boyunca Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak devam etti. Seçim dönemlerinde ve siyasi partilerin kurultay süreçlerinde özel yayınlarla ekranda oldu. Gündem Özel tartışma programının moderatörlüğünü yaptı.

Halen, İnsanlık Hali programını hazırlayıp sunuyor. İngilizce ve İspanyolca moderatörlük yapıyor. Biyografi kitapları yazıyor.

Can Dündar'ın sevgilisi Duygu Demirdağ kimdir? ile ilgili etiketler CNN Türk Aşk Can Dündar duygu demirbağ spiker duygu demirbağ kimdir