Can Ataklı'dan akıl dışı 'medeniyet' sözleri! AK Parti seçmenine hakaret etti...

CHP yandaşı Can Ataklı, AK Parti'ye oy veren vatandaşları aşağıladı. Akbelen ormanlarındaki maden sahasının genişletilmek istenmesi olayı ile ilgili akla zarar çıkarımlarda bulunan Ataklı, "AK Partililerin çevre duyarlılığı yok. Muhalefetin çevre duyarlılığı var; daha medeni insanlar, tatil falan da yapıyorlar." dedi.

Muğla'da yerli linyitten elektrik üreten Yeniköy Kemerköy termik santrallerinin maden sahasının genişletilmek istenmesine tepkiler gelirken CHP yandaşı Can Ataklı'dan akıllara zarar bir açıklama geldi. 

AK PARTİ SEÇMENİNİ HEDEF ALDI: ÇEVRE DUYARLILIKLARI OLDUĞUNA İNANMIYORUM

Can Ataklı AK Parti seçmeninin çevre duyarlılığı olmadığını iddia ederek şu skandal sözleri söyledi:

"Çevreci insanlar hemen bölgeye akın ediyor. Zaten yaz tatili olduğu için çevre duyarlılığı olan insanlar da tatilde. Ben AK Partililerin falan çevre duyarlılığı olduğunu zannetmiyorum.

MUHALİFLER DAHA MEDENİ, TATİL YAPIYORLAR

Çevre duyarlılığı olanlar bugün muhalefet olanlar. Daha medeni insanlar tatil falan da yapıyorlar. "

Can Ataklı'dan akıl dışı 'medeniyet' sözleri! AK Parti seçmenine hakaret etti... ile ilgili etiketler Can Ataklı AK Parti Muğla

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.