Çakallarla Dans 6 filmi izleyiciyle buluşmaya hazır

Türk sinemasının önemli komedi film yapımlarından Çakallarla Dans’ın 6. bölüm çekimleri tamamlandı. Çakallarla Dans 6, yeni sezonda beyazperdede izleyiciyle buluşmaya hazır.

Yapımını SugarWorkz-TAFF Pictures’ın üstlendiği, yerli komedi filmlerinden Çakallarla Dans’ın yeni bölüm çekimleri tamamlandı. Yunan adası Kos’ta çekimleri yapılan Çakallarla Dans 6 filmi yeni sezonda vizyona girecek.

Çakallarla Dans 6 filminin oyuncuları, son bölüm çekiminin tamamlanmasının ardından hatıra fotoğrafı çektirdi. Oyuncular, serinin en komik filmini çektiklerini de dile getirdi.

Seyirciyle buluşmaya hazırlanan, Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi imzası taşıyan filmin hikayesinde kahramanlar yurt dışına çıkacak.

Çakallarla Dans 6 filmi izleyiciyle buluşmaya hazır

FİLMİN ÇAKALLAR'I DEĞİŞMEDİ

Çakallarla Dans, 2010 yılından bu yana değişmeyen ana kadrosuyla yeni sezonda ekranlarda olacak. Çakallarla Dans’ın bilinen kadrosundaki oyuncular; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz 6. bölümde yeniden bir araya geliyor.

Çakallarla Dans'ın 6. filminde kadroya Ebru Cündübeyoğlu, Nurettin Sönmez, Elvan Dişli, Mine Kılıç ve Kemal Zeydan da katıldı.

Çakallarla Dans 6 filmi izleyiciyle buluşmaya hazır - Resim : 2

İLK OLARAK 2010 YILINDA SEYİRCİYLE BULUŞMUŞTU

Çakallarla Dans, ilk olarak 17 Aralık 2010 yılında vizyona girmişti. Ardından filmin devamı olan Çakallarla Dans 2: Hastasıyız dede, 2012 yılında gösterime girdi. 2014 yılında Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı yayınlandı. 25 kasım 2016 tarihinde ise Çakallarla Dans 4 gösterime girdi. Çakallarla Dans 5, 8 Kasım 2018'de vizyona girmişti.

 

Çakallarla Dans 6 filmi izleyiciyle buluşmaya hazır ile ilgili etiketler Çakallarla Dans çakallarla dans 6
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.