Çağlar Ökten ile evlenmeye hazırlanan Seda Sayan oğlundan veto yedi! Oğulcan Engin nikaha katılmayacak

59 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan 7. evliliğini yapmaya hazırlanıyor. Kendisinden 25 yaş küçük olan müzisyen sevgilisi Çağlar Ökten ile Mayıs ayında Prag'da evlenecek olan Seda Sayan oğlu Oğulcan Engin'den veto yedi. Oğulcan Engin'in annesi Seda Sayan'a "Sessiz sedasız evlen" şartı koştuğu konuşuluyor.

Onur Şan (2008-2010), Gökhan Şükür (2004-2005), Tuncay Kıratlı (2000-2001), Soner Yapcacık (1998-1999), Sinan Engin (1990-1995), Rıdvan Kılıç (1987-19) ile 6 evlilik yapan ve Çağlar Ökten ile 7. evliliğini yapmaya hazırlanan Seda Sayan oğlundan veto yedi.

Takvim Saklambaç'ta yer alan habere göre; Seda Sayan’ın Çağlar Ökten’le evliliğine sıcak bakmayan Oğulcan Engin, “Evlen ama nikaha gelmem” annesine resti çekti. Engin, kendisinden sadece 3 yaş büyük Ökten’le de bir araya gelmek istemiyor.

Çağlar Ökten ile evlenmeye hazırlanan Seda Sayan oğlundan veto yedi! Oğulcan Engin nikaha katılmayacak


SEDA SAYAN'IN EVLİLİĞİNDE OĞLUNDAN ONAY ÇIKMADI

Kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile ani bir şekilde evlilik kararı olan 59 yaşındaki ünlü sanatçının, Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin, her ne kadar annesinin mutluluğunu istese de bu evliliğe ilk başta büyük tepki gösterdi.

OĞULCAN ENGİN NİKAHA KATILMAYACAK

İddiaya göre annesine "Sessiz sedasız evlen" şartı koşan 31 yaşındaki genç adam, 7 Mayıs'ta Prag'da yapılacak nikaha da gitmeme kararı aldı. Oğlunu bu özel gününde yanında görmek isteyen Seda Sayan ise şimdilik Oğulcan'ı ikna edemedi.

Çağlar Ökten ile evlenmeye hazırlanan Seda Sayan oğlundan veto yedi! Oğulcan Engin nikaha katılmayacak - Resim : 2

Bu arada genç adamın, kendisinden sadece 3 yaş büyük olan Çağlar Ökten'le de bir araya gelmek istemediği dedikodular arasında.

 

 

Çağlar Ökten ile evlenmeye hazırlanan Seda Sayan oğlundan veto yedi! Oğulcan Engin nikaha katılmayacak ile ilgili etiketler Seda Sayan Oğulcan Engin nikah çağlat ökten