Çağatay Akman "Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i…dir"

'Gece gölgenin rahatına bak' şarkısıyla kısa sürede milyonlarca dinlenme oranına ulaşan Çağatay Akman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki çekti.

Çok genç yaşta şöhret basamaklarını hızla tırmanan Çağatay Akman, twitter adresinden yaptığı homofobik paylaşımla takipçilerinden eleştiri aldı. 18 yaşındaki şarkıcı hesabından, “Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i…dir” diye yazdı.

Takipçilerinin tepkisini çeken Akman'a bir Twitter kullanıcısı, “Senin gibi dar görüşlü saçma sapan düşünceli insanlar 100 milyon tık alıyo, sanat yerlerde resmen… yazık be” diye yazınca Akman, “Bak bak sessiz hapşuran nasıl kendini belli ediyor” diye karşılık verdi. Akman’ın bu yazışmaların ardından twitter hesabını gizlediği görüldü.

sdsfsdas

Çağatay Akman "Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i…dir" ile ilgili etiketler çağatay akman homofobik paylaşım tepki
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.