Caddebostan Sahili kırmızı yosunlarla kaplandı

İstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren etkisini gösteren fırtına ve dalga sonrası Caddebostan Sahili yine kırmızıya büründü. İBB ekipleri dev dalgalarla birlikte kıyıya vuran kırmızı renkli yosunları temizlemek için çalışma başlattı.

İstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan fırtına ve yağmur nedeniyle Kadıköy Caddebostan sahilini yine Kırmızı yosunlar kapladı. Sahile vuran dev dalgalar sebebiyle kırmızı renkli yosunlar sahildeki kayalıklara ve yürüyüş yolunu kapladığı görüldü.

EKİPLER ÇALIŞMA BAŞLATTI

Yosunları temizlemek için İstanbul Büyükşehir Belediye Ekipleri sabah saatlerinden itibaren çalışmaya başladı.

Caddebostan Sahili kırmızı yosunlarla kaplandı

Caddebostan sahilinde sabah yürüşü yapan Emine Kaysel, "Yürüyüş yollarındaki yosunları ilk defa gördüm. Geçen fırtınada vardı. Sabah saatlerinden itibaren belediye ekipleri de sahil kısımlardaki yosunları temizlemeye çalışıyorlar. Sahil boyunca çok kırmızı Yosun var" dedi. Sahilde spor yapan kişi de,"Marmara Denizi kusuyor diye düşünüyorum. Sonuçta bunlar da bir canlıydı. Ölmüşler ve denizin dibine çökmüşler. Bu haliyle birlikte sahil kısımlarında birikiyor. Sahil boyunca çok kırmızı yosun var ama bu bölgede daha çok gözüküyor" diye konuştu.

Caddebostan Sahili kırmızı yosunlarla kaplandı ile ilgili etiketler Fırtına caddebostan sahili kırmızı yosun sahil
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.