Büyükçekmece’de istinat duvarı çöktü, yol hafriyat alanına kaydı

İstanbul'un ilçesi Büyükçekmece’de yağmur ve karın etkisiyle bir inşaat alanının istinat duvarı çöktü. Çökme nedeniyle sokaktaki yolun bir kısmı hafriyat alanına kaydı. Aydınlatma direği ve çöp konteynırları da zarar gördü.

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde, yağmur ve kar yağışının etkisiyle, sokak üzerinde bulunan inşaat alanının istinat duvarı çöktü.

Çökmeden dolayı sokaktaki yolun bir kısmı hafriyat alanına doğru kayarken, aydınlatma direği ve çöp konteynırları da zarar gördü.

Olay yerine sevk edilen polis ve belediye ekipleri, çökmenin yaşandığı alanın etrafını emniyet şeridi ve barikatlarla kapatarak güvenlik önlemi aldı. Olay sırasında sokakta herhangi bir kimsenin olmaması bir facianın önüne geçti.

Büyükçekmece’de istinat duvarı çöktü, yol hafriyat alanına kaydı

"YOL KENARINDA ARAÇ OLMAMASI FACİAYI ÖNLEDİ"

Mahalle sakini Önder Emiroğlu, “Yağmurdan ve kardan dolayı yolun kenarındaki bütün alan aşağı kaydı. Can kaybı yaşanmadı. Sadece mal kaybı yaşandı. Normalde yol kenarında bir sürü araç oluyordu. O araçların burada olmaması büyük şans. Yoksa 3-4 tane araç hafriyat alanına kayardı. Allah korudu buradakileri” dedi.

İHA

Büyükçekmece’de istinat duvarı çöktü, yol hafriyat alanına kaydı ile ilgili etiketler İstanbul Büyükçekmece istinat duvarı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...