Büyük skandal! FETÖ'nün yaveri hala o üniversitede genel sekreter...

Teröristbaşı Fetullah Gülen'in özel yaveri olduğu iddia edilen Doç Dr. Cevat Yaman'ın halen Gebze Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri olarak görev yaptığı ortaya çıktı.

FETÖ iblisine yemek, su, çay taşıdı

Pensilvanya'da teröristbaşı Fetullah Gülen'in iki yıl boyunca bizzat özel hizmetini yapan, vatan haini Feto iblisine yemek, çay, su gibi özel odacılık yapan bir ismin Gebze Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri olduğu ortaya çıktı.

Büyük skandal

Gebze Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde görev yapan Doç Dr. Cevat Yaman'ın halen görevde olması büyük bir skandal olarak değerlendirildi.

İBB'de yıllarca çalıştı

Yaman'ın biyografisine bakıldığında, 2005 yılında FETÖ'nün Fatih Üniversitesi'nde görev yaptığı, 2009'dan 2014'e kadar da İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey bürokrat olarak çalıştığı anlaşıldı.

2009-2010 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Birliği Müdürü olan Yaman, 2010 -2014 tarihleri arasında da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı olarak görev yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çalıştığı dönemin tanıkları, Yaman'ın teröristbaşına özel hizmeti gururla anlattığını kaydettiler.

Büyük skandal! FETÖ'nün yaveri hala o üniversitede genel sekreter... ile ilgili etiketler Haber