Buse Varol'dan babasının sağlık durumu hakkında açıklama

Alişan'ın eşi Buse Varol'un babası Ramis Varol, ailecek çıktıkları Kıbrıs tatili sırasında kalp krizi geçirmişti. Büyük bir korku yaşayan Buse Varol, babasının son sağlık durumu hakkında takipçilerini bilgilendirdi. Varol, babasının İstanbul'a getirileceğini ve ameliyata alınacağını duyurdu.

Buse Varol Tektaş'ın babası Ramis Varol, kalp krizi geçirdi. Kötü haberi Alişan ile Buse Varol'un yakın arkadaşı Demet Akalın duyurdu. Hastaneye kaldırılan Ramis Varol, tedavi altına alındı. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Buse Varol, kendisini arayıp soran herkese teşekkür etti.

İSTANBUL'DA AMELİYAT OLACAK

Konuya ilişkin açıklama yapan Buse Varol, paylaşımında ifadelere yer verdi:

"Babam için arayan, soran herkese çok teşekkür ederim. Telefonlara bakamıyorum yoğunluktan. Evet babam iki gece önce kalp krizi geçirdi. Şuan durumu Allah'a şükür iyi. Kıbrıs'tan İstanbul'a getireceğiz inşallah bugün. İstanbul'da ameliyata alınacak. Dua eden, merak eden soran herkese ailem ve kendi adıma çok teşekkür ederim"

buse varol

 

Buse Varol'dan babasının sağlık durumu hakkında açıklama ile ilgili etiketler Buse Varol Alişan
GÜNÜN VİDEOSU

Bafa Gölü'nde pilotların kurtarılma anına ait görüntüler ortaya çıktı

Aydın Didim ilçesindeki yangına müdahale etmek için Bafa Gölünden su alırken bilinmeyen nedenle kırıma uğrayan Türk Hava Kurumu’na ait CL-125 tipi yangın söndürme uçağında bulunan personelin kurtarılma anları ortaya çıktı.