Bursa'daki uçak kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte böyle alev aldı

Bursa'daki uçak kazasında 2 kişi hayatını kaybetmişti. Uçağın neden düştüğü ise araştırılıyordu. Uçağın düşme anına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Uçağın düşme anı çevrim santralinin güvenlik kameralarına yansıdı. Düşen uçağın doğalgaz kombine çevrim santralinin ürettiği 380 bin voltluk elektrik taşıyan yüksek gerilim direği ve tellerine dokunduğu, o sırada alev aldığı daha sonra da yere düştüğü görüldü.

Bursa'da 2 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasının ardından uçağın nasıl düştüğü halen araştırılırken uçağın düşme anına ilişkin güvenlik kemara görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde düşen uçağın kanadının Ovakça Doğalgaz Kombine Çevrim Santralindeki yüksek gerilim direği ve teline dokunduğu bu sırada bir patlamanın yaşandığı görüldü.

Bursa'daki uçak kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte böyle alev aldı

Gerilim hattından çevrim santralinin ürettiği 380 bin voltluk elektriğin geçtiği öğrenildi. Kazada hayatlarını kaybeden 54 yaşındaki pilot işadamı Hakan Köksal ile 22 yaşındaki güzellik uzmanı Burcu Sağlam'ın elektrik akımına kapılıp mı yoksa düşmeşe bağlı olarak mı öldükleri otopsi raporu sonrası belirlenecek.

Bursa'daki uçak kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte böyle alev aldı - Resim : 2

KAZADA HAYATINI KAYBEDENLER TOPRAĞA VERİLDİ

Sağlam'ın ve Köksal'ın cenazeleri, otopsi işlemlerinin ardından toprağa verilmişti. 22 yaşındaki Burcu Sağlam ikamet ettiği merkez Yıldırım ilçesi Vatan Mahallesi'ndeki Hacı Bekir Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından ailesi ve sevenlerinin katılımıyla son yolculuğuna uğurlanmıştı.

Bursa'daki uçak kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte böyle alev aldı - Resim : 3

Genç kızın cenazesi, Hamitler Kent Mezarlığına defnedildi. Genç kızın dört kardeş olduğu, 2 ablası ve bir erkek kardeşi olduğu ve önceden ortak biriyle kuaför işlettiği öğrenildi.

Uçağın pilotu 54 yaşındaki iş adamı Hakan Köksal'ın cenazeside ikamet ettiği Çalı Mahallesi'nde bulunan Çamlık Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çalı mezarlığında defnedildi.

Bursa'daki uçak kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte böyle alev aldı - Resim : 4

Bursa'daki uçak kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte böyle alev aldı - Resim : 5

 

Bursa'daki uçak kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte böyle alev aldı ile ilgili etiketler Bursa uçak
GÜNÜN VİDEOSU

Sinan Akçıl'dan Cumhur İttifakı İBB Başkan adayı Murat Kurum'a özel seçim şarkısı: Aşkımız eser olur

Sinan Akçıl, Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum’a seçim şarkısı yaptı. Kurum'un sosyal medya hesabından paylaştığı "Aşkımız Eser Olur" şarkısı büyük beğeni topladı.