"Burası bizim alanımız, park edemezsin" diyen magandalar, polisi darp etti

İstanbul Sultangazi'de aracını park etmeye çalışan polis memuru H.Y.'yi "Burası bizim alanımız, park edemezsin" diyerek darbeden oto galeri çalışanları gözaltına alındı.

Sultangazi'de 31 Ağustos Çarşamba günü saat 17.50 sıralarında izinli olan polis memuru H.Y., dişçiye gitti.

Dişçinin olduğu caddede, boş bulduğu bir yere otomobilini park etmek isteyen polis memuru, aracını bıraktığı yerdeki oto galerici tarafından engellenmek istendi.

POLİSE SALDIRDILAR

Polis memuru H.Y., dişçiye gideceğini, aracını park ettiği yerin cadde olduğunu, kendisinin de polis memuru olduğunu ifade etti. Ancak oto galerici söz konusu yerin kendilerine ait olduğunu, oraya aracını park edemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine H.Y., otomobiline binip uzaklaşmak istedi. Ancak bu sefer oto galeride çalışanlar H.Y.'ye 'Polissen polissin, aracını oraya bırakamazsın' diyerek saldırmaya başladı.

"Burası bizim alanımız, park edemezsin" diyen magandalar, polisi darp etti

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST KALDILAR 

DHA'nın haberine göre, olaydan sonra doktora giderek darp raporu alan H.Y., kendisini darp edenlerden şikayetçi oldu. Bunun üzerini olayı gerçekleştiren G.G.(32) , G.G.(38) , G.G.(59) ve E.Ç.(18) isimli 4 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin daha önce de benzer suçlara karıştığı belirlendi.

Gözaltına alınan 4 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheliler, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

"Burası bizim alanımız, park edemezsin" diyen magandalar, polisi darp etti - Resim : 2

SALDIRI ANI GÖRÜNTÜLENDİ

Öte yandan oto galeri çalışanlarının H.Y.'ye saldırdığı anlar ise bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı. Görüntülerde H.Y.'nin aracına binmeye çalıştığı ancak karşı tarafın kendisini engellediği, bir kişinin otomobilin içine uzanarak H.Y.'yi darbettiği anlar yer aldı.

 

"Burası bizim alanımız, park edemezsin" diyen magandalar, polisi darp etti ile ilgili etiketler Sultangazi Darp polis Araç park

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.