'BUNLAR ÖLMEYİ BAYILMAK SANIYOR'

SuperHaber yazarı Ceyhun Bozkurt ve SuperHaber YouTube kanalı Genel Koordinatörü Barış Özkan ile ‘Haberin Olsun’ yeni bölümüyle yayında...

Gündemin tartışmalı başlıklarının masaya yatırıldığı 'Haberin Olsun’un yeni bölümünde Ege-Akdeniz’deki gerilim ve F-35’lerle ilgili yaşanan son gelişmeler değerlendirildi.

Ceyhun BozkurtYunanistan’da yükselen tansiyonu değerlendirirken "Meis adası, Yunanistan için kırılma noktası. Yunanistan’ın panik olmasının nedeni Türkiye’nin uluslararası hamleleri. Çünkü Türkiye Oruç Reis ile Yunanistan’a mesaj veriyor. Ancak Yunanistan Türkiye’ye saldırırsa NATO’nun çöküşünün başlangıcı olursözleriyle Ege Adaları, Atatürk’ün evi ve Batı Trakya’daki provokasyonlara dikkat etmek gerektiğinin altını çizdi.

ABD’nin F-35 haydutlunu değerlendirirken "F-35 konusunda ABD’ye %100 bağımlı olmak büyük risk!" ifadelerini kullandı. 

‘Haberin Olsun’ yeni bölümüyle SuperHaber Youtube kanalında yayında…

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

'BUNLAR ÖLMEYİ BAYILMAK SANIYOR' ile ilgili etiketler Ceyhun Bozkurt Yunanistan f35 oruç reis Meis Adası

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.