Bülent Ersoy'un sahne kostümü terziyi hastanelik etti

Gösterişli kostümleri, makyajı ve pahalı mücevherleriyle sık sık gündem olan Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'un son konserinde giydiği kostümünü yaptırdığı terzilerden biri hastanelik oldu.

Mücevher ve kostümlerine servet ödeyen 70 yaşındaki şarkıcı Bülent Ersoy, konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Önceki gece Maslak'taki bir mekanda sahne alan Ersoy'un sahne kostümü terzilerden birini hastanelik etti.


Posta'da yer alan habere göre; Bülent Ersoy'un sahne alacağı mekanda giymek için yaptırdığı elbise, terzilerden birini hastanelik etti. Bülent Ersoy'un elbisesi modacı Semih Doğruer'in atölyesinde 24 saatte 5 kişilik bir ekip tarafından dikildi.


ÇALIŞANLARIN GÖLÜNÜ PARAYLA ALDI

Terzilerden biri yorgunluktan hastanelik oldu. Diva, çalışanların gönlünü 2 bin dolar bahşiş vererek aldı.


ELBİSESİNİN AZİZLİĞİNE UĞRAMIŞTI

Geçtiğimiz Eylül ayında İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri kapsamında konser veren Bülent Ersoy kıyafetinin azizliğine uğramıştı. İzleyicilerinin karşısına derin dekolteli mavi bir elbise ile çıkan Bülent Ersoy'un sahnede göğsü açılmıştı. Ersoy, "Önlemini aldık, bu defa çift dikiş attırıyorum" demişti.

 

 

Bülent Ersoy'un sahne kostümü terziyi hastanelik etti ile ilgili etiketler Bülent Ersoy Konser
GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.