Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan açıklamalarda bulunan Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Davetin Erdoğan'dan geldiği belirtilen görüşme 1,5 saat sürdü.

Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

BBC Türkçe'ye konuşan Bülent Arınç, Erdoğan’ın kendisini davet ettiğini, davet üzerine akşam saatlerinde bir araya geldiklerini söyledi. 1,5 saate yakın süren görüşmede, saat 21.00'e doğru Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanından ayrıldığını ifade eden Arınç, "Çok olumlu, dostane bir görüşmeydi." değerlendirmesinde bulundu.

ARINÇ NE DEMİŞTİ?

Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan, sitemli açıklamalar yapmıştı. Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a muhalefet etmemek gibi bir 'içtihatta bulunduğunu' belirtip, "Beni fazla zorlamasınlar. Çünkü içtihatlar zaman zaman değişebilir." demişti.

Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü ile ilgili etiketler Bülent Arınç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan görüşme
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.