Bugün kimin maçı var, hangi maçlar var? Bu akşam maç var mı, kimin maçı var? 9 Aralık 2023 maç programı

9 Aralık 2023 maçları! Futbol tutkunları için coşkulu bir gün daha başlıyor. Bugün oynanacak çeşitli futbol müsabakaları, sporseverleri ekran başına kilitleyecek. Uluslararası alandaki bu çekişmeli ve önemli karşılaşmalar, futbolseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. Peki, bugün hangi maçlar var? Bu akşam maç var mı, kimin maçı var? Bu akşam hangi maçlar var? Bugün kimin maçı var? Hangi kanalda hangi maç var? İşte, 9 Aralık 2023 maç programı!

Futbol tutkunları için adeta bir heyecan kaynağı olan bir gün daha başlıyor. Bugün, 9 Aralık 2023 tarihinde oynanacak çeşitli futbol karşılaşmaları, sporseverleri ekran başına kilitleyecek. Uluslararası arenada gerçekleşecek çekişmeli müsabakalar, futbol tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak. Peki, bugün hangi maçlar var? Bu akşam maç var mı, kimin maçı var? Bu akşam hangi maçlar var? Hangi kanalda hangi maç var? Bugün kimin maçı var? İşte 9 Aralık 2023 maç programı!

Bugün kimin maçı var, hangi maçlar var? Bu akşam maç var mı, kimin maçı var? 9 Aralık 2023 maç programı

BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? BUGÜN KİMİN MAÇI VAR? 9 ARALIK 2023 MAÇ PROGRAMI

13:30 Bitexen Antalyaspor -VavaCars Fatih Karagümrük

16:00 Yılport Samsunspor-Kasımpaşa

19:00 Beşiktaş-Fenerbahçe

Bugün kimin maçı var, hangi maçlar var? Bu akşam maç var mı, kimin maçı var? 9 Aralık 2023 maç programı ile ilgili etiketler futbol
GÜNÜN VİDEOSU

Yaşar Alptekin, camide vaaz verdiği anları sosyal medya hesabında yayınladı

İslamiyet’e yöneldikten sonra bambaşka biri olarak yıllar sonra karşımıza çıkan eski manken, oyuncu ve dansçı Yaşar Alptekin, Eminönü'ndeki Marputçular Camii'nde cemaate vaaz verdi. Cemaate hayatındaki değişimden bahseden Alptekin anne ve babasının hayır duası sayesinde İslamiyet ile şereflendirildiğine dikkat çekti.