Bu da yüzen Porsche! Dubai'de çekilen görüntü sosyal medyada gündem oldu!

Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Dubai'de gündem sel felaketi. Sağanak yağışın hayatı felç ettiği Dubai'de sel sularında ilerleyen Porsche görüntüsü sosyal medyada gündeme oturdu.

Dubai'de 16 Nisan Salı günü birçok ülkeyi etkileyen sel meydana geldi. Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) birçok ülkeyi etkileyen sel, başkent Dubai’de ise uçak seferlerinin ertelenmesine neden oldu. Havalimanı tarafından yapılan açıklamada, “Havalimanına varması gereken uçuşlar, olağanüstü hava koşulları nedeniyle başka bir havalimanına yönlendirildi” denildi. Açıklamadan yaklaşık iki saat sonra ise uçuş seferleri tekrar başlatıldı.

SELDEN KURTULAN PORSCHE GÜNDEM OLDU

Sel sularıyla boğuşan Dubai'de ise çok enteresan bir görüntü kaydedildi. Neredeyse tavanına kadar suya batan bir Porsche marka araç yüzerek geçmeyi başardı.

Bu da yüzen Porsche! Dubai'de çekilen görüntü sosyal medyada gündem oldu! ile ilgili etiketler Dubai Birleşik Arap Emirlikleri Porsche

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gündem yaratan açıklamalar: Aklımdan dahi geçmiyordu, zorla aday yaptılar...

CHP'nin eski lideri Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı canlı yayın programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu 14 Mayıs seçimlerinde partisi tarafından zorla Cumhurbaşkanı adayı yapıldığını söyledi.