Bu da pişkin sapık! 9 yaşındaki çocuğu taciz ettikten sonra 'özür' diledi!

Manisa tren garında 9 yaşındaki erkek çocuğunun cinsel organını elleyerek taciz eden sapığın videosu, sosyal medyada tepki çekti. 'Tamam, özür diliyorum' dedikten sonra alandan uzaklaşan sapık hakkında, aile şikayetçi oldu.

Manisa tren garında 9 yaşındaki erkek çocuğuna tacizde bulunduktan sonra utanmadan bir de savunma yapan ahlaksız adam, herkesin tepkisini çekti.

16 saniyelik görüntülerde çocuğun ailesinin feryatlarına karşılık 'Özür dilerim abla, ben de senden özür diliyorum' diyen saldırgan, sosyal medyada da tepki çekti. 

'ÇOCUK TACİZİ, VİDEOSU VAR'

İddiaya göre çocukların teyzesi, saldırganın ismini sordu. Saldırgan bu sorunun ardından pişkin bir şekilde 'Tamam ben de özür diliyorum' dedi. Aile son treni kaçırmamak için Manisa'da polis merkezine gitmedi. Salihli'de merkeze giden aile, kendisiyle ilgilenmeyen polis memurlarını da eleştirdi.

bebe

Bu da pişkin sapık! 9 yaşındaki çocuğu taciz ettikten sonra 'özür' diledi! ile ilgili etiketler Konya Manisa istismar tren garı sapık özür
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.